LiveZilla Live Help
O firmie

Świat Basenów - Spełnij swoje marzenia o luksusowym basenie!

World of Pools to 3 x doświadczenie! Firmę tę tworzą osoby od lat zajmujące się produkcją basenów z laminatu. World of Pools produkuje dla Państwa baseny o zróżnicowanej długości, szerokości i kształcie schodów po to, by każdy z Państwa mógł dobrać basen idealny dla siebie. Baseny produkowane są w dwóch zakładach na kilkunastu liniach produkcyjnych przy użyciu najnowszej technologii, z jednoczesną dbałością o przestrzeganie restrykcyjnych norm dotyczących ochrony środowiska.


Trzy podstawowe składniki World of pools to :

 

 baseny poliestrowe

LUDZIE – nasz kapitał rozwojowy - zespół ambitnych handlowców i doświadczona kadra osób zarządzających pozwalają na dynamiczny rozwój firmy.

BASENY – nasz kapitał zainwestowany w stronę naszych klientów, w rozwój produkcji – nasze produkty z roku na rok są coraz bardziej udoskonalane tak, abyśmy mogli zaskoczyć  klientów i nie tylko spełnić ich marzenia o własnym basenie, ale zagwarantować komfort i zadowolenie na wiele lat.

OTWARTY ŚWIAT – nasz kapitał w przyszłość – połączenie dwóch składników: ludzi spełniających marzenia i ludzi mających marzenia o własnym basenie pozwoli nam dotrzeć do najbardziej oddalonych zakątków świata.

 

 

 

producent basenow

baseny poliestrowe  producent basenow

 baseny poliestrowe  producent basenow